-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
DIGITUS KONTROLER RS232 PCI EXPRESS 2XDB9L
Symbol:
DS-30000-1
73.00
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4016032309390 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Zestaw układów | Blech OXPCIe952 |
| Wewnętrzny | Tak |
| Interfejs wyjściowy | Seryjny |
| Interfejs hosta | PCIe |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 2 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 155mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci