-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
DeLOCK Karta PCI Express x1 do 4 x zewnętrzne USB Typ-A żeński SuperSpeed USB (USB 3.2 Gen 1)
Symbol:
2200474
166.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Szybkość transmisji danych (maks) | 5 Gbit/s |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wewnętrzny | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 3.3 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 4.6.4 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Interfejs wyjściowy | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Interfejs hosta | PCIe |
| Standard karty rozszerzeń | PCIe 2.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Szerokość | 35mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 150mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci