-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Digitus Karta PCIe 2 x USB-C i 3 x USB A
Symbol:
DS-30222
311.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Szybkość transmisji danych (maks) | 10 Gbit/s |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wewnętrzny | Tak |
| Przeznaczenie | PC |
| Kolor produktu | Niklowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 94 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 160,25 g |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Głębokość opakowania | 30 mm |
| Szerokość opakowania | 175 mm |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Pojemność opakowania | 682,5 cm³ |
| Interfejs wyjściowy | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Interfejs wyjściowy | USB Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Interfejs hosta | PCIe |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Standard karty rozszerzeń | PCI 2.0 |
| Maska z numerem seryjnym | 84718000 |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 30mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci