-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Dynatron A54 system chłodzenia komputerów Procesor Chłodnica powietrza 6 cm Czarny, Szary 1 szt.
Symbol:
100117827
258.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Liczba łopatek wentylatora | 7 |
| Materiały | Plastik |
| Materiały | Aluminium |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 60 x 60 x 25 mm |
| Waga produktu | 455 g |
| Grubość wentylatora | 2,5 cm |
| Szerokość chłodnicy | 11,9 cm |
| Głębokość chłodnicy | 7,9 cm |
| Wysokość chłodnicy | 6,6 cm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 58,31 ft³/min |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Obsługiwane gniazda procesora | SP6 |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 25,8 dB |
| Minimalny przepływ powietrza | 11,91 ft³/min |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 59,8 dB |
| Średnica czaszy wentylatora | 6 cm |
| Prędkość obrotowa (max) | 11000 RPM |
| Ilość sztuk | 1 |
| Prędkość obrotowa (min) | 2300 RPM |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci