-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Dysk Emtec X200 - 2 TB - USB Type-C - 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) - 450 MB/s - 5 Gbps
Symbol:
6689895
1740.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Linux Kernel 5.14 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Linux Kernel 5.15 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Linux Kernel 5.8 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 2.6.33 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Linux Kernel 5.12 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 2.6 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 2.6.31 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Linux Kernel 5.9 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 3.17 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Linux Kernel 5.10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 3.12 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Linux Kernel 5.13 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 4.6.4 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 3.3 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Linux Kernel 5.11 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Linux Kernel 5.4 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Cechy zabezpieczeń | Wytrzymały na wibracje |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Waga produktu | 38 g |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Ochrona hasłem | Nie |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wi-Fi | Nie |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| NVMe | Nie |
| Prędkość odczytu z nośnika | 450 MB/s |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Szerokość | 3mm |
| Długość | 156mm |
| Wysokość | 136mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci