-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
EMTEC SSD Power Plus X200 - Dysk SSD - 1TB - zewnętrzny (przenośny) - USB 3.1 Gen 1 (złącze USB-C)
Symbol:
30564
974.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.4 Tiger |
| Waga produktu | 38 g |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Ochrona hasłem | Nie |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| NVMe | Nie |
| Interfejs | SATA III |
| Prędkość zapisu nośnika | 420 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 450 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 116mm |
| Wysokość | 26mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci