-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Ekran dotykowy iiyama T2455MSC-B1 signage display Płaski panel Digital Signage 61 cm (24") LED 400 cd/m2 Full HD Czarny
Symbol:
T2455MSC-B1
1663.00
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4948570118960 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Przednia osłona | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 15 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,5 W |
| Pobór mocy | 18 W |
| Typ zasilacza | Internal |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 566 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 337,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 43,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,4 kg |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Odrzucenie dłoni | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | USB |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Ekran matowy | Tak |
| Twardość powierzchni | 7H |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 400 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ HD | Full HD |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Rozmiar plamki | 0,274 x 0,274 mm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 10 |
| Jasność | 360 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 83 kHz |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Kensington Lock | Tak |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| OSD | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Port USB Touch | Tak |
| Liczba portów downstream | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDCP | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | cTUVus |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | VCCI |
| Certyfikaty zgodności | PSE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | CCC |
| Jasność | 360 cd/m² |
| Panel sterowania | Menu, scroll up / ECO, scroll down / volume, select / input, power |
| Dokładność pozycjonowania | 2 mm |
| Metoda dotykowa | stylus, finger, glove (latex) |
| Waga produktu | 4,4 kg |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Wysokość produktu | 337,5 mm |
| Głębokość produktu | 43,5 mm |
| Ilość portów USB | 2 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Szerokość produktu | 566 mm |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 527 x 296,5 mm |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Zawartość opakowania | spiral tube |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 635mm |
| Długość | 113mm |
| Wysokość | 410mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci