-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Enermax EMB850EWT-NAC moduł zasilaczy 850 W 20+4 pin ATX ATX Czarny
Symbol:
530452
375.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Łączna moc (+3.3 V) | 130 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Łączna moc | 850 W |
| Prąd wejściowy | 10-5 A |
| Łączna moc (+5 V) | 130 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Łączna moc (+12 V) | 840 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 70 A |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci