-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
G.Skill Flare X5 F5-6000J2836G16GX2-FX5 moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MHz
Symbol:
F5-6000J2836G16GX2-FX5
2951.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Korekcja ECC | Nie |
| Profil SPD | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.4 |
| Opóźnienie CAS | 28 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 13mm |
| Wysokość | 145mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci