-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
G.Skill Flare X5 F5-6000J3038F16GH1-FX5 moduł pamięci 16 GB 1 x 16 GB DDR5 6000 MT/s 288-pin DIMM
Symbol:
578393
1412.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 6000 MT/s |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Opóźnienie CAS | 38 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Przeznaczenie | PC |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 22mm |
| Wysokość | 141mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci