-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
G.Skill Ripjaws F5-6000J3238G32GX2-RS5K moduł pamięci 64 GB 2 x 32 GB DDR5 288-pin DIMM
Symbol:
F5-6000J3238G32GX2-RS5K
12549.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Opóźnienie CAS | 32 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Profil SPD | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 22mm |
| Wysokość | 141mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci