-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
G.Skill Ripjaws M5 RGB F5-5200J4040A16GX2-RM5RK moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB DDR5 4800 MT/s 288-pin DIMM
Symbol:
F5-5200J4040A16GX2-RM5RK
3234.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC |
| Korekcja ECC | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 4800 MT/s |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Profil SPD | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 136mm |
| Wysokość | 14mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci