-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
G.Skill Trident Z F5-6400J3239G16GX2-TZ5S moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6400 MHz
Symbol:
F5-6400J3239G16GX2-TZ5S
7129.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4713294231338 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Korekcja ECC | Nie |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Profil SPD | Tak |
| Opóźnienie CAS | 39 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 161mm |
| Długość | 18mm |
| Wysokość | 138mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci