-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
G.Skill Trident Z RGB F5-6000J3040F16GX2-TZ5RS moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB DDR5
Symbol:
F5-6000J3040F16GX2-TZ5RS
6942.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Przeznaczenie | PC |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Szerokość | 136mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 16mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci