-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
G.Skill Trident Z5 Neo F5-6000J3238F16GX2-TZ5N moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MHz
Symbol:
F5-6000J3238F16GX2-TZ5N
2769.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Profil SPD | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Opóźnienie CAS | 32 |
| Wersja AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | 1.0 |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 15mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
• Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci