-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
G.Skill TridentZ Neo Series 32 GB (4 x 8 GB) DDR4 288-pin unbuffered
Symbol:
F4-3600C18Q-32GTZN
6492.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Prędkość SPD | 2133 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 4 x 8 GB |
| Opóźnienie CAS | 18 |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Profil SPD | Tak |
| Opóźnienie SPD | 42 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 3600 MHz |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Korekcja ECC | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dual-channel/Quad-channel |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 3mm |
| Długość | 156mm |
| Wysokość | 136mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci