-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
G.Skill Value F4-2666C19S-32GNT moduł pamięci 32 GB 1 x 32 GB DDR4 288-pin DIMM
Symbol:
F4-2666C19S-32GNT
3334.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Profil SPD | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 18mm |
| Wysokość | 171mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci