-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
G.Skill Value moduł pamięci 16 GB 2 x 8 GB DDR4 2666 MHz
Symbol:
F4-2666C19D-16GNT
702.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Korekcja ECC | Nie |
| Profil SPD | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Prędkość SPD | 2666 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wysokość produktu | 31,2 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 10mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 140mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie otwieraj obudowy modułu pamięci.
• Chronić przed skrajnymi temperaturami.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci