-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
HP 17-cp3114nw Ryzen 7 7730U 17,3"FHD AG IPS 250nits 16GB DDR4 SSD512 Radeon RX Vega 8 Cam720p 41Wh Win11 2Y Natural Silver
Symbol:
9Q392EA
3244.00
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 197961852271 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-laserjet-pro-mfp-4101-4104dw-fdn-fdw-printer-series/model/38347984?sku=2Z623F ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_3956430_en-US-1.pdf |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Producent procesora | AMD |
| Generacja procesora | AMD Ryzen 7000 Series |
| Cache procesora | 16 MB |
| Liczba wątków | 16 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,5 GHz |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Model procesora | 7730U |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Bez ECC | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ produktu | Laptop |
| Rodzaj produktu | Piaskowane, anodyzowane wykończenie |
| Rok wprowadzenia | 2023 |
| Model laptopa | HP 17-cp3114nw |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Nazwa koloru | Natural silver |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 45 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Szerokość produktu | 400,7 mm |
| Głębokość produktu | 257,8 mm |
| Wysokość produktu | 19,9 mm |
| Waga produktu | 2,07 kg |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Układ płyty głównej | AMD SoC |
| Wysokość opakowania | 345 mm |
| Głębokość opakowania | 598 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,96 kg |
| Szerokość opakowania | 69 mm |
| Rysik | Nie |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 43,9 cm |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Ekran matowy | Tak |
| Paleta barw | 45% |
| Typ HD | Full HD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 17,3" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Napęd optyczny | Nie |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Pojemność baterii | 41 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas szybkiego ładowania (50%) | 45 min |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 9 h |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 9,75 h |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Przednia kamera | Tak |
| Nazwa koloru klawiatury | soft grey |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195161936180, 197961854619, 195161936197, 195161936203, 195161936210 |
| HP Security tools | Pętla na kłódkę; Trusted Platform Module (TPM) 2.0; Zintegrowana blokada kablowa akcesoriów; Wąska blokada kablowa |
| HP Smart AC Adapter | Tak |
| HP Imagepad | Tak |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP front camera | HP TrueVision HD |
| HP Software provided | HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; HP Enhanced Lighting |
| Segment HP | Dom |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Zrównoważone technologie i materiały | Możliwość recyklingu w ramach programu HP Planet Partners; Zgodność z akcesoriami ułatwiającymi dostęp; Zawiera pokonsumenckie tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 59 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 170 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 5 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 86 |
| Szerokość | 520mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 350mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci