-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
HYTE CNVS Podkładka dla graczy Czarny
Symbol:
9240497
476.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Obszyte krawędzie | Tak |
| Odporne na ścieranie | Tak |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Klips do kabla | Tak |
| Rozmiar | XXL |
| Wygodny design | Tak |
| Kolor podświetlenia | Różne |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Port USB | Tak |
| Krawędzie przeciwodblaskowe | Tak |
| Materiały | Poliester, Poliuretan, Guma |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 167mm |
| Długość | 167mm |
| Wysokość | 455mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci