-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Iiyama G-MASTER GB2591HSU-B1 monitor komputerowy 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 px Full HD LED Czarny
Symbol:
580273
1167.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Typ zasilacza | Internal |
| Pobór mocy | 30 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 18,4 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 31 kWh |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 324 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 557 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,3 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 55,5 mm |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 630 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,03 kg |
| Wysokość opakowania | 504 mm |
| Długość kabla USB | 1,8 m |
| Głębokość opakowania | 142 mm |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | USB |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 360 kHz |
| Rozmiar plamki | 0,2802 x 0,2802 mm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 320 Hz |
| Przekątna ekranu | 24,5" |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Czas reakcji (MPRT) | 0,4 ms |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,4 ms |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Typ HD | Full HD |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 54,4 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 30,3 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 62 cm |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 8 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Zakres kąta nachylenia | 5 - 23° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | 0 - 90° |
| Obracany | -45 - 45° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| OSD | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| HDCP | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba portów downstream | 4 |
| Certyfikaty zgodności | VCCI |
| Certyfikaty zgodności | PSE |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Panel sterowania | power switch, joystick, menu (center), up / signal select, down / shortcut, left / volume -, right / volume + |
| Wysokość produktu | 324 mm |
| Szerokość produktu | 557 mm |
| Waga produktu | 5,3 kg |
| Zawartość opakowania | quick start guide, safety guide |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 547mm |
| Długość | 224mm |
| Wysokość | 611mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci