-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Iiyama G-MASTER GB2771HSU-W1 monitor komputerowy 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Biały
Symbol:
580271
1038.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Typ zasilacza | Internal |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 19 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 18,6 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 553,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 213 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,6 kg |
| Waga (bez podstawy) | 3,8 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 408,5 mm |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Szerokość opakowania | 690 mm |
| Głębokość opakowania | 465 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,2 kg |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Długość kabla USB | 1,8 m |
| Przewody | USB |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 285 kHz |
| Typ HD | Full HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Rozmiar plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Czas reakcji (MPRT) | 0,4 ms |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Obrotowe | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Oś obrotu | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Obracany | -45 - 45° |
| Standard VESA | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDCP | Tak |
| Liczba portów downstream | 2 |
| Głębokość produktu | 213 mm |
| Szerokość produktu | 612 mm |
| Waga produktu | 5,6 kg |
| Panel sterowania | power switch, joystick, menu (center), up / signal select, down / shortcut, left / volume -, right / volume + |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | VCCI |
| Certyfikaty zgodności | PSE |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Zawartość opakowania | quick start guide, safety guide |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 547mm |
| Długość | 224mm |
| Wysokość | 611mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci