-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Iiyama G-MASTER GB3272QSU-B1 monitor komputerowy 80 cm (31.5") 2560 x 1440 px Quad HD LED Czarny
Symbol:
575935
1530.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy | 48 W |
| Typ zasilacza | Internal |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26,8 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 49,9 kWh |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 27 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Wysokość (bez podstawy) | 459 mm |
| Waga (z podstawą) | 8,6 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 609 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 290 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 717 mm |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Długość kabla USB | 1,8 m |
| Szerokość opakowania | 890 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,3 kg |
| Wysokość opakowania | 500 mm |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | USB |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 269,1 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 180 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozmiar plamki | 0,273 x 0,273 mm |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 39,3 cm |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 69,8 cm |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Typ HD | Quad HD |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 400 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Czas reakcji (MPRT) | 0,5 ms |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Obrotowe | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Liczba języków OSD | 11 |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Obracany | -45 - 45° |
| Standard VESA | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 4 |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów USB typu C downstream | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba portów downstream | 4 |
| Panel sterowania | Joystick, power / menu (center), up / signal select, down, left / i-Style colour, night mode, blue light reducer, right / volume |
| Szerokość produktu | 717 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 8,6 kg |
| Certyfikaty zgodności | VCCI |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | PSE |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Zawartość opakowania | quick start guide, safety guide |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 547mm |
| Długość | 224mm |
| Wysokość | 611mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci