-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Iiyama ProLite T2438MSC-B2 monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD LED Ekran dotykowy Czarny
Symbol:
585707
2831.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Przednia osłona | Czarny |
| Grubość szkła | 3,6 mm |
| Pozycjonowanie na rynku | Przemysłowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 18 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,7 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 22 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Typ zasilacza | Internal |
| Waga (z podstawą) | 8 kg |
| Szerokość ramki (bok) | 1,73 cm |
| Szerokość ramki (dół) | 2,03 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 2,03 cm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 366 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 562 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 240 mm |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Długość kabla USB | 1,5 m |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Wysokość opakowania | 430 mm |
| Szerokość opakowania | 650 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10 kg |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Długość kabla HDMI | 1,5 m |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | USB |
| Przewody | HDMI |
| Jasność | 525 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 10 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1300:1 |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| DDC/CI | Tak |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Twardość powierzchni | 7H |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 138 kHz |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 600 cd/m² |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozmiar plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Liczba języków OSD | 10 |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| OSD | Tak |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wyjście audio | Tak |
| HDMI | Tak |
| Port USB Touch | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów downstream | 2 |
| Jasność | 525 cd/m² |
| Panel sterowania | Menu, Scroll up/ Eco, Scroll down/ Volume, Enter/ Input select, Power |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 527 x 296,5 mm |
| Ilość portów USB | 2 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Metoda dotykowa | finger, glove (latex), capacitive stylus |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Wysokość produktu | 366 mm |
| Stopień ochrony IP | IP1X |
| Szerokość produktu | 562 mm |
| Waga produktu | 8 kg |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | cTUVus |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Dokładność pozycjonowania | 2 mm |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Zawartość opakowania | Screwdriver |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 525mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci