-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Iiyama ProLite T2452MSC-W1AG monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD LED Ekran dotykowy Biały
Symbol:
579122
2111.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Przednia osłona | Biały |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Internal |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 0.8 A |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,7 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 16 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 15,8 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 385 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 567 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 253,5 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 335,5 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 567 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 43,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,6 kg |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Odrzucenie dłoni | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,2 kg |
| Wysokość opakowania | 405 mm |
| Głębokość opakowania | 143 mm |
| Szerokość opakowania | 635 mm |
| Długość kabla USB | 1,5 m |
| Przewody | USB |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Długość kabla HDMI | 1,5 m |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 400 cd/m² |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 76 Hz |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 83 kHz |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| DDC/CI | Tak |
| Ekran matowy | Tak |
| Twardość powierzchni | 7H |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 10 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 345 cd/m² |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 90° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| OSD | Tak |
| Liczba języków OSD | 10 |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Liczba portów downstream | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDCP | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Port USB Touch | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| HDMI | Tak |
| Metoda dotykowa | stylus, finger, glove (latex) |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | cTUVus |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Dokładność pozycjonowania | 2 mm |
| Szerokość produktu | 567 mm |
| Wysokość produktu | 385 mm |
| Waga produktu | 5,6 kg |
| Głębokość produktu | 253,5 mm |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Ilość portów USB | 2 |
| Panel sterowania | Menu, scroll up / ECO, scroll down / volume, select / input, power |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 527 x 296,5 mm |
| Jasność | 345 cd/m² |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Zawartość opakowania | Screwdriver |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 525mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci