-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Iiyama ProLite T2754MSC-B2AG monitor komputerowy 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LED Ekran dotykowy Przeznaczony dla wielu
Symbol:
580274
2667.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przednia osłona | Czarny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 21,4 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 27 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19 V |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 387 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,6 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 241 mm |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Odrzucenie dłoni | Tak |
| Głębokość opakowania | 148 mm |
| Szerokość opakowania | 688 mm |
| Długość kabla USB | 1,8 m |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,2 kg |
| Wysokość opakowania | 477 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | USB |
| Przewody | HDMI |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 83 kHz |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Typ ekranu dotykowego | Przeznaczony dla wielu użytkowników |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 10 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 83 Hz |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Typ HD | Full HD |
| Rozmiar plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Regulowana wysokość (max) | 13,8 cm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| OSD | Tak |
| Liczba portów downstream | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Port USB Touch | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Dokładność pozycjonowania | 2 mm |
| Metoda dotykowa | finger, glove (latex), capacitive stylus |
| Wysokość produktu | 387 mm |
| Szerokość produktu | 612 mm |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 597,89 x 336,31 mm |
| Ilość portów USB | 2 |
| Głębokość produktu | 241 mm |
| Waga produktu | 6,6 kg |
| Panel sterowania | Power, menu, + / volume, - eco, auto / exit / signal select |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Zawartość opakowania | Screwdriver |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 547mm |
| Długość | 224mm |
| Wysokość | 611mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci