-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Iiyama ProLite TF1615MC-B1 monitor komputerowy 39,6 cm (15.6") 1920 x 1080 px Full HD Ekran dotykowy Czarny
Symbol:
TF1615MC-B1
2667.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Przednia osłona | Czarny |
| Grubość szkła | 3,3 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,5 W |
| Pobór mocy | 18 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 11 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 42 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 246 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,5 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 398,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 2,5 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 246 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 42 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 398,5 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 343 mm |
| Szerokość opakowania | 470 mm |
| Wysokość opakowania | 145 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,3 kg |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | USB |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 25 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 19,5 cm |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 450 cd/m² |
| Zasięg skanowania w poziomie | 31,5 - 67,5 kHz |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ matrycy | IPS |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Typ HD | Full HD |
| Jasność | 405 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa) | 450 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Rozmiar plamki | 0,17925 x 0,17925 mm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 34,5 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 39,5 cm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 10 |
| Twardość powierzchni | 7H |
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDMI | Tak |
| Port USB Touch | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Głębokość produktu | 42 mm |
| Jasność | 405 cd/m² |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | cULus |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Panel sterowania | menu,scroll up/ brightness, scroll down/ contrast, select, power |
| Szerokość produktu | 398,5 mm |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 345,2 x 194,6 mm |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Metoda dotykowa | stylus, finger, glove (latex) |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Wysokość produktu | 246 mm |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, cULus, REACH, UKCA |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Zawartość opakowania | AC adapter, external control pad |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 890mm |
| Wysokość | 620mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci