-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Iiyama ProLite X2497HSU-B1 monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD LED Czarny
Symbol:
579104
901.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Konsument |
| Typ zasilacza | Internal |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 12 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 12 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga (z podstawą) | 3,3 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 386 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 175 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Szerokość opakowania | 615 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,2 kg |
| Długość kabla USB | 1,5 m |
| Wysokość opakowania | 395 mm |
| Głębokość opakowania | 126 mm |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | USB |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Długość kabla HDMI | 1,5 m |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ HD | Full HD |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Rozmiar plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| DDC/CI | Tak |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 120 Hz |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 140 kHz |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Lock | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Standard VESA | Tak |
| Liczba języków OSD | 10 |
| OSD | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| HDMI | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów downstream | 4 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów USB typu C downstream | 2 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| Panel sterowania | Joystick: Centre: Power/MenuPower, Up / Signal Select, Down, Left / Shortcut, Right / Volume |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | PSE |
| Certyfikaty zgodności | VCCI |
| Szerokość produktu | 539 mm |
| Wysokość produktu | 386 mm |
| Waga produktu | 3,3 kg |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Zawartość opakowania | quick start guide, safety guide |
| Gwarancja producenta | 5 years (for details and eligible countries please check the Warranty section of our website) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 525mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci