-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Iiyama ProLite X4373UHSU-B2 monitor komputerowy 108 cm (42.5") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LED Czarny
Symbol:
580268
3923.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 41 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Typ zasilacza | Internal |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 40,9 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 79,1 kWh |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Waga (z podstawą) | 14,7 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 251 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 621,5 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 977,5 mm |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Głębokość opakowania | 240 mm |
| Długość kabla USB | 1,8 m |
| Wysokość opakowania | 760 mm |
| Szerokość opakowania | 1071 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 19,3 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | USB |
| Przewody | USB Type-C |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Dołączone baterie zdalnego sterowania | Tak |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 85% |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Przekątna ekranu | 42,5" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 94,1 cm |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 450 cd/m² |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 52,9 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 3 ms |
| Rozmiar plamki | 0,245 x 0,245 mm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Typ matrycy | VA |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 135 kHz |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 14 W |
| Kensington Lock | Tak |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Ukraińska |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Standard VESA | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| OSD | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 10 - 2° |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| HDCP | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Maksymalne zasilanie USB | 95 W |
| HDMI | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wbudowany pzełącznik KVM | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Liczba portów downstream | 4 |
| Wysokość produktu | 621,5 mm |
| Panel sterowania | Input Select, +/Volume, -/Shortcut, Menu, Power |
| Głębokość produktu | 251 mm |
| Szerokość produktu | 977,5 mm |
| Waga produktu | 14,7 kg |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | VCCI |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Zawartość opakowania | quick start guide, safety guide |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 525mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci