-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Iiyama ProLite XB2491H-B1 monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD LCD Czarny
Symbol:
588447
833.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Biuro |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 12 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 12 kWh |
| Typ zasilacza | Internal |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,4 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 221,5 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 497 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 374 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,8 kg |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Głębokość opakowania | 126 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,6 kg |
| Szerokość opakowania | 685 mm |
| Wysokość opakowania | 395 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Długość kabla HDMI | 1,5 m |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ matrycy | IPS |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 96% |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Rozmiar plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 140 kHz |
| Typ HD | Full HD |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Obracany | -60 - 60° |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | Ukraińska |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Oś obrotu | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDCP | Tak |
| Szerokość produktu | 539 mm |
| Certyfikaty zgodności | PSE |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | VCCI |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Głębokość produktu | 221,5 mm |
| Panel sterowania | Joystick: Power/Menu (Centre), Up/Signal Select, Down, Left/Submenu, Right/Volume |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Zawartość opakowania | quick start guide, safety guide |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 525mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci