-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Iiyama TE5513A-B2AG signage display Interaktywny płaski panel 138,7 cm (54.6") Wi-Fi 500 cd/m2 4K Ultra HD Czarny Ekran dotykowy
Symbol:
585708
6710.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Odtwarzanie multimediów | Y |
| Gniazdo OPS | 1 |
| Wejście audio (mini jack) | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Kolor ramki | Black |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Ekran matowy | Tak |
| Dokładność pozycjonowania | 1 mm |
| Rodzaj produktu | Interaktywny płaski panel |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Orientacja | Pozioma |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 126 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,4 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 126 kWh |
| Szerokość produktu | 1267 mm |
| Waga produktu | 28,7 kg |
| Wysokość wyświetlacza | 765,5 mm |
| Wysokość produktu | 765,5 mm |
| Waga wyświetlacza | 28,7 kg |
| Szerokość wyświetlacza | 1267 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 117,5 mm |
| Głębokość produktu | 117,5 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Języki menu ekranowego | Litewski |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Węgierski |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | CAT |
| Języki menu ekranowego | Ukraińska |
| Języki menu ekranowego | Estoński |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | LAT |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Norweski |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Duński |
| Liczba języków OSD | 13 |
| Przeznaczenie | Edukacja |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| OSD | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| HDCP | Tak |
| Rysik | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | USB |
| Przewody | HDMI |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Liczba piórek dotykowych | 4 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 135 kHz |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 40 |
| Grubość szkła | 3,2 mm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozmiar plamki | 0,315 x 0,315 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 1209,6 x 680,4 mm |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Technologia touchscreen | PureTouch-IR |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 138,8 cm |
| Twardość powierzchni | 7H |
| Przekątna ekranu | 54,6" |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 60 W |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 1 |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 2 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Gniazdo modułu OPS | Tak |
| Port USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Ilość portów USB | 6 |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| RS-232C | Tak |
| Ilość portów wyjściowych HDMI | 1 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Typ zasilacza | Internal |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Procesor wbudowany | Tak |
| System komputerowy | Tak |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A53+Cortex-A72 |
| Wersja systemu operacyjnego | 14 |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Model wbudowanej karty graficznej | Mali-G52 MC3 |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 525mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
54,6"
System operacyjny:
All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section.
Pamięć RAM:
8 GB
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci