-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Iiyama TF1515MC-B2 monitor komputerowy 38,1 cm (15") 1024 x 768 px XGA LED Ekran dotykowy Czarny
Symbol:
TF1515MC-B2
2345.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Przednia osłona | Czarny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,2 W |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Pobór mocy | 16 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 10 kWh |
| Tryb wyłączenia | 1,2 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 364 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 41,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 2,9 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 364 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 291 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,9 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 291 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 41,5 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Szerokość opakowania | 460 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,6 kg |
| Wysokość opakowania | 470 mm |
| Głębokość opakowania | 175 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | USB |
| Przewody | HDMI |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Format obrazu | 4:3 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kąt widzenia (pionowy) | 150° |
| Zasięg skanowania w poziomie | 31,4 - 60 kHz |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Rozmiar plamki | 0,297 x 0,297 mm |
| Natywna proporcja obrazu | 4:3 |
| Przekątna ekranu | 15" |
| Typ matrycy | TN |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Jasność | 315 cd/m² |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 800:1 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 30,4 cm |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 10 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Twardość powierzchni | 7H |
| Kolory wyświetlacza | 16.2 millionów kolorów |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 22,8 cm |
| Typ HD | XGA |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Kąt widzenia w poziomie | 160° |
| Rozdzielczość | 1024 x 768 px |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 38 cm |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Diody LED | Tak |
| Liczba języków OSD | 7 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| OSD | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| HDMI | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Port USB Touch | Tak |
| Część widoczna ekranu | 304,1 x 228,1 mm |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 304,1 x 228,1 mm |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Szerokość produktu | 364 mm |
| Waga produktu | 2,9 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | cULus |
| Głębokość produktu | 41,5 mm |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Jasność | 315 cd/m² |
| Panel sterowania | menu,scroll up/ brightness, scroll down/ contrast, select, power |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Metoda dotykowa | stylus, finger, glove (latex) |
| Wysokość produktu | 291 mm |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Certyfikaty | CB, CE, TÜV-Bauart, EAC, cULus |
| Zawartość opakowania | AC adapter, Touch Panel Driver Disk (CD-ROM), external control pad |
| Głębokość palety netto | 12 cm |
| Produktów na palecie | 44 szt. |
| Szerokość palety netto | 86 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| Wysokość palety netto | 97 cm |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 890mm |
| Wysokość | 620mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci