-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Iiyama TF1734MC-B7X monitor komputerowy 43,2 cm (17") 1280 x 1024 px SXGA LED Ekran dotykowy Czarny
Symbol:
TF1734MC-B7X
2772.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Grubość szkła | 3 mm |
| Przednia osłona | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,6 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 11,4 kWh |
| Pobór mocy | 13 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 369 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 47,5 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 47,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,6 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 307 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,6 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 307 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 369 mm |
| Odrzucenie dłoni | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Wysokość opakowania | 387 mm |
| Szerokość opakowania | 455 mm |
| Głębokość opakowania | 145 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,9 kg |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | DisplayPort |
| Jasność | 315 cd/m² |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kąt widzenia (pionowy) | 160° |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 43 cm |
| Przekątna ekranu | 17" |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 33,8 cm |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Typ HD | SXGA |
| Kąt widzenia w poziomie | 170° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane tryby wideo | 1024p |
| Format obrazu | 5:4 |
| Rozmiar obrazu (w poprzek) | 43 cm |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Rozmiar plamki | 0,264 x 0,264 mm |
| Typ matrycy | TN |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 27,1 cm |
| Natywna proporcja obrazu | 5:4 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 31,4 - 80 kHz |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 px |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 10 |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Liczba języków OSD | 7 |
| OSD | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Ilość portów USB Touch | 1 |
| HDMI | Tak |
| HDCP | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| USB | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Port USB Touch | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 338 x 270,5 mm |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Szerokość produktu | 369 mm |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | cULus |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Wysokość produktu | 307 mm |
| Panel sterowania | Menu, Scroll up/ Brightness, Scroll down/ Contrast, Select, Power |
| Typ dostarczonego zasilacza AC | Tak |
| Jasność | 315 cd/m² |
| Waga produktu | 3,6 kg |
| Część widoczna ekranu | 338 x 270 mm |
| Głębokość produktu | 47,5 mm |
| Metoda dotykowa | Stylus, Finger, Glove |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, cULus, REACH |
| Zawartość opakowania | AC adapter |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 890mm |
| Wysokość | 620mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci