-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Iiyama TW1625LASC-B3PNR wyświetlacz do sal konferencyjnych. 39,6 cm (15.6") 1920 x 1080 px LED Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.
Symbol:
557949
2608.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wysokość produktu | 256 mm |
| Szerokość produktu | 397 mm |
| Głębokość produktu | 28,5 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Producent procesora | ARM |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Typ procesora | ARM Rockchip |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
| Szerokość opakowania | 495 mm |
| Głębokość opakowania | 75 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3 kg |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zawartość opakowania | AC adapter, interchangeable plugs (EU/UK), cable cover/wall mount |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Jasność | 390 cd/m² |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Rozmiar plamki | 0,1792 x 0,1792 mm |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 10 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 20 ms |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Port USB | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 890mm |
| Wysokość | 620mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci