-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Iiyama TW2223AS-B3P signage display Interaktywny płaski panel 54,6 cm (21.5") Wi-Fi 450 cd/m2 Full HD Czarny Ekran dotykowy Proc
Symbol:
580187
2293.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Elementy sterujące monitora | Power switch, volume/ button +, volume/ button - |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Rodzaj produktu | Interaktywny płaski panel |
| Standard VESA | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 15,4 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Waga (z podstawą) | 3,64 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 504,5 mm |
| Głębokość produktu | 32 mm |
| Waga produktu | 3,64 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 302 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 32 mm |
| Wysokość produktu | 302 mm |
| Szerokość produktu | 504,5 mm |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| HDCP | Tak |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Szerokość opakowania | 580 mm |
| Wysokość opakowania | 126 mm |
| Głębokość opakowania | 375 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6 kg |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Rozmiar plamki | 0,248 x 0,248 mm |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 476,1 x 267,8 mm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Typ HD | Full HD |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 10 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 21,5" |
| Zasięg skanowania w poziomie | 31 - 83 kHz |
| Grubość szkła | 2,9 mm |
| Twardość powierzchni | 6H |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 54,6 cm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 14 ms |
| Typ matrycy | IPS |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Port DVI | Nie |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Wejscie Audio (L,P) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Ilość portów USB | 3 |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 26,8 cm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 47,6 cm |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Wsparcie aplikacji Google | Gmail |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Chrome |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Calendar |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| System komputerowy | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 14 |
| Typ procesora | ARM Rockchip |
| Model procesora | Rockchip RK3576 |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 890mm |
| Wysokość | 620mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci