-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Innovation IT 3200 8GB CL16-18-18 1.35V LD 8-Chip moduł pamięci 1 x 8 GB DDR4
Symbol:
Inno8G3200S
309.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Podświetlenie | Nie |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Szerokość | 117mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 115mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci