-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Intenso EOD 500BD Slim dysk optyczny Blu-Ray ROM Czarny
Symbol:
580953
613.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Wewnętrzny | Nie |
| Mechanizm ładujący | Z przodu |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 148 mm |
| Wysokość produktu | 142 mm |
| Głębokość produktu | 16 mm |
| Waga produktu | 250 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługa typów dysków | DVD+R |
| Obsługa typów dysków | CD-DA |
| Obsługa typów dysków | DVD-RW |
| Obsługa typów dysków | BD-R XL |
| Obsługa typów dysków | DVD-ROM |
| Obsługa typów dysków | BD-RE |
| Obsługa typów dysków | BD-R DL |
| Obsługa typów dysków | DVD+RAM |
| Obsługa typów dysków | CD-ROM |
| Obsługa typów dysków | DVD+R DL |
| Obsługa typów dysków | BD-R |
| Obsługa typów dysków | BD-ROM |
| Obsługa typów dysków | DVD-R DL |
| Obsługa typów dysków | CD-R |
| Obsługa typów dysków | CD-RW |
| Obsługa typów dysków | BD-RE DL |
| Interfejs | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Napęd optyczny | Blu-Ray ROM |
| Przeznaczenie | Komputer stacjonarny/Laptop |
| Średnica dysku optycznego | 80 |
| Średnica dysku optycznego | 120 mm |
| Prędkość zapisu DVD+R dwuwarstwowej | 6x |
| szybkość zapisu BD-R Dual Layer | 4x |
| Prędkość zapisu DVD-R dwuwarstwowej | 6x |
| Prędkość zapisu BD-R | 6x |
| Prędkość zapisu CD-R | 24x |
| Prędkość zapisu DVD+R | 8x |
| Prędkość zapisu DVD-R | 8x |
| Prędkość zapisu DVD-RW | 5x |
| Prędkość zapisu BD-RE | 2x |
| Szerokość | 177mm |
| Długość | 202mm |
| Wysokość | 128mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci