-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Intenso TX100 2 TB USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Czarny
Symbol:
496642
1179.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Plastik, Guma |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| System formatu pliku | exFAT |
| Wysokość produktu | 91 mm |
| Głębokość produktu | 10 mm |
| Waga produktu | 44 g |
| Szerokość produktu | 54 mm |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A, USB Type-C na USB Type-C |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Szybkość przesyłania danych | 0,5 Gbit/s |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wi-Fi | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 100mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci