-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Intenso microSD 256GB UHS-I Perf CL10| Performance Klasa 10
Symbol:
50578
228.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Typ pamięci RAM | UHS-I |
| Klasa prędkości | Class 1 (U1) |
| Typ karty flesza | MicroSD |
| Prędkość odczytu z nośnika | 90 MB/s |
| Pojemność | 256 GB |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na promieniowanie rentgenowskie |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na temperaturę |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 1 g |
| Głębokość produktu | 11 mm |
| Szerokość produktu | 15 mm |
| Wysokość produktu | 1 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Adapter pamięci w zestawie | SD |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 22mm |
| Wysokość | 141mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci