-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Inter-Tech J-12 Procesor Chłodnica powietrza 8 cm Czarny, Srebrny 1 szt.
Symbol:
7986048
361.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 3U |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Ilość ciepłowodów | 6 |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Liczba łopatek wentylatora | 9 |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Napięcie | 12 V |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 500 W |
| Zasilanie | 24,72 W |
| Waga produktu | 798 g |
| Szerokość produktu | 118 mm |
| Głębokość produktu | 92,4 mm |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 895 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 80 x 80 x 38 mm |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 65 °C |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Minimalna prędkość wentylatora | 2400 RPM |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 8000 RPM |
| Poziom hałasu wentylatora (min) | 25,63 dB |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 34,06 mmH2O |
| Ilość sztuk | 1 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket SP5 |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 64,4 dB |
| Maksymalny przepływ powietrza | 196,4 ft³/min |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora | 8 cm |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci