-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Inter-Tech KĂĽhler Dynatron A26 2HE aktiv AMD Socket SP3, TR4
Symbol:
2115173
225.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Materiał statecznika | Aluminium |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Pobór mocy | 7,2 W |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Głębokość produktu | 119 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 60 x 25 x 60 mm |
| Waga produktu | 450 g |
| Szerokość produktu | 79 mm |
| Typ łożyska | Łożysko kulkowe |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 53 dB |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket SP3 |
| Minimalny przepływ powietrza | 8,85 ft³/min |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 18 dB |
| Prędkość obrotowa (min) | 1600 RPM |
| Prędkość obrotowa (max) | 8000 RPM |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Model | Chlodnica/wentylator |
| Procesor | AMD EPYC |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 19,04 mmH2O |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,76 mmH2O |
| Maksymalny przepływ powietrza | 43,75 ft³/min |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci