-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Inter-Tech Q-5 Procesor Radiator 6 cm Czarny, Srebrny 1 szt.
Symbol:
1833225
287.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Miedź |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Materiał statecznika | Aluminium |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 150 W |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Pobór mocy wentylatora | 7,2 W |
| Grubość wentylatora | 2,5 cm |
| Szerokość produktu | 90,7 mm |
| Wysokość produktu | 65,1 mm |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Waga produktu | 515 g |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 18 dB |
| Model | Radiator |
| Minimalny przepływ powietrza | 9,28 ft³/min |
| Maksymalny przepływ powietrza | 46,41 ft³/min |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Średnica czaszy wentylatora | 6 cm |
| Minimalna prędkość wentylatora | 1600 RPM |
| Typ łożyska | Łożysko kulkowe |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 52,94 dB |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 8000 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 19,04 mmH2O |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,76 mmH2O |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dołączone pady termiczne | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci