-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Inter-Tech Q-7 Procesor Chłodnica powietrza 8 cm Czarny 1 szt.
Symbol:
8293347
290.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Tworzywo chłodnicy | Miedź |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Kolor produktu | Czarny |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 150 W |
| Zasilanie | 26,4 W |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Głębokość produktu | 94 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 80 x 80 x 13 mm |
| Wysokość produktu | 28,2 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 450 g |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Minimalna prędkość wentylatora | 2000 RPM |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 62,2 dB |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 65 °C |
| Średnica czaszy wentylatora | 8 cm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 44,59 ft³/min |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 89,8 mmH2O |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 8700 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci