-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Inter-Tech U-8 Procesor Wentylator 9,2 cm Czarny
Symbol:
8238055
328.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Miedź |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Napięcie | 12 V |
| Pobór mocy | 1,6 W |
| Waga produktu | 390 g |
| Szerokość produktu | 93,4 mm |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 92 x 92 x 12 mm |
| Wysokość produktu | 35,2 mm |
| Ilość prędkości | 3 |
| Model | Wentylator |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 36,2 dB |
| Prędkość obrotowa (max) | 3200 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 9,2 cm |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 36,2 mmH2O |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Prędkość obrotowa (min) | 200 RPM |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 22,3 dB |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,28 mmH2O |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci