-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Interaktywny Wyświetlacz iiyama T6529AS-B1AG 65" All-In-One 3840x2160 4K UHD 4GB RAM 32GB Pamięci Android 14 2xHDMI+USB-C VESA 4
Symbol:
539854
9465.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | cTUVus |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Rodzaj produktu | Kiosk |
| Ekran matowy | Tak |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Kolor ramki | Black |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 118 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 118 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Waga produktu | 38,5 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1447,3 mm |
| Szerokość produktu | 1447,3 mm |
| Wysokość produktu | 852,3 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 42,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 852,3 mm |
| Głębokość produktu | 42,8 mm |
| Waga (z podstawą) | 38,5 kg |
| Wysokość wyświetlacza | 852,3 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 42,8 mm |
| Szerokość wyświetlacza | 1447,3 mm |
| Waga wyświetlacza | 38,5 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | -20 - 60% |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| HDCP | Tak |
| OSD | Tak |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Duński |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Norweski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Wersja HDCP | 1.4/2.2 |
| Liczba języków OSD | 8 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Szerokość opakowania | 1645 mm |
| Głębokość opakowania | 192 mm |
| Wysokość opakowania | 1050 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 47,3 kg |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | RS-232 |
| Przewody | HDMI |
| Liczba piórek dotykowych | 2 |
| Rysik | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Rozmiar plamki | 0,372 x 0,372 mm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 164 cm |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Zasięg skanowania w poziomie | 28 - 160 kHz |
| Typ matrycy | VA |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6,5 ms |
| Przekątna ekranu | 64,5" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Multi-touch | Tak |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 20 |
| Typ podświetlenia LED | Edge-LED |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 1428,5 x 803,5 mm |
| Twardość powierzchni | 8 |
| Grubość szkła | 3,7 mm |
| Jasność | 420 cd/m² |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4/2.0 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Port DVI | Nie |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Zdanlne wyjścia IR | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Zdalne wejście IR | 1 |
| RS-232C | Tak |
| Ilość portów USB | 2 |
| Maksymalne zasilanie USB | 15 W |
| Typ zasilacza | Internal |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 142,8 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 80,3 cm |
| Jasność | 420 cd/m² |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Model wbudowanej karty graficznej | ARM Mali-G51 |
| Producent procesora | ARM |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Wersja systemu operacyjnego | 14 |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A73 |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 320mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
64,5"
System operacyjny:
All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section.
Pamięć RAM:
4 GB
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci