-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Joystick TCA Quadrant Boeing Edition 4060219 Thrustmaster
Symbol:
4060219
858.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Głębokość produktu | 195 mm |
| Waga produktu | 1,06 kg |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,6 kg |
| Szerokość opakowania | 155 mm |
| Wysokość opakowania | 195 mm |
| Głębokość opakowania | 245 mm |
| Przewody | USB |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Zmienny design | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471607000 |
| Rodzaj urządzenia | Joystick |
| Liczba osi | 3 |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series S |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One X |
| Liczba gałek | 1 |
| Szerokość | 216mm |
| Długość | 258mm |
| Wysokość | 172mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci