-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Karta sieciowa Asus XG-C 100F PCI-E 10Gb SFP+
Symbol:
XG-C100F
461.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4712900741230 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | PC |
| Wewnętrzny | Tak |
| Waga produktu | 110 g |
| Szerokość produktu | 113,3 mm |
| Głębokość produktu | 120,5 mm |
| Wysokość produktu | 21,6 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1p |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ae |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10000 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Liczba portów | 1 |
| Interfejs | Włókno |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Złącze światłowodowe | SFP+ |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 167mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Nie wolno wystawiać na działanie wysokich temperatur.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci