-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Kensington Bezprzewodowa klawiatura Pro Fit Ergo, z amerykańskim układem klawiszy
Symbol:
K75401DE
367.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Styl klawiatury | Zakrzywiony |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Nie |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zalanie |
| Klawiatura wyspowa | Tak |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Żywotność baterii | 30 mies. |
| Liczba baterii (klawiatura) | 2 |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Typ baterii klawiatury | AAA |
| Waga klawiatury | 747 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 216 x 463 x 36 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 15 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Głębokość opakowania | 252 mm |
| Wysokość opakowania | 38 mm |
| Szerokość opakowania | 482 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Hot keys | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawisze Windows | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | AES |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Certyfikaty | MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids |
| Ilość sztuk | 1 |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 180 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 278 mm |
| Minimalna wielkość zamówienia | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 497 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,1 kg |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 3,59 kg |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 295mm |
| Wysokość | 190mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci