-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Kensington Wzmocnione etui BlackBelt EQ do Surface Pro Copilot+ PC 12"
Symbol:
568294
204.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Materiały | Plastik |
| Kompatybilność z marką | Microsoft |
| Cechy zabezpieczeń | Odporność na upadki, Odporność na wysoką temperaturę |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 30,5 cm (12") |
| Tryb stojący | Tak |
| Kompatybilność | Surface Pro 12" (1st Ed) |
| Certyfikaty | MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids; MIL-STD-810H Method 516.8 Drop Tested |
| Waga wraz z opakowaniem | 260 g |
| Głębokość opakowania | 4,8 mm |
| Wysokość opakowania | 202 mm |
| Szerokość opakowania | 320 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Minimalna wielkość zamówienia | 1 szt. |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 2,63 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 205 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,99 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 215 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 323 mm |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci