-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Kensington Wzmocnione etui BlackBelt EQ do urządzeń Surface Pro 9, 10 i Surface Pro 13"
Symbol:
K97503WW
210.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Tkanina, Silikon, Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU) |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Otwór na długopis | Tak |
| Odporność na wstrząsy do | 1,22 m |
| Maksymalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Cechy zabezpieczeń | Odporność na upadki, Odporny na wstrząsy |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Główny kolor produktu | Biały |
| Pasek na rękę | Tak |
| Kompatybilność z marką | Microsoft |
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Tryb stojący | Tak |
| Certyfikaty | MIL-STD-810H Method 516.8 Drop Tested; MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids |
| Kompatybilność | Surface Pro 9; Surface Pro 10; Surface Pro 13" (11th Ed) |
| Waga produktu | 177,8 g |
| Szerokość produktu | 218,9 mm |
| Głębokość produktu | 297,8 mm |
| Wysokość produktu | 17,5 mm |
| Głębokość opakowania | 18 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 250 g |
| Wysokość opakowania | 328 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Wbudowana bateria | Nie |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 343 mm |
| Minimalna wielkość zamówienia | 1 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,9 kg |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 2,61 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 210 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 245 mm |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci